logo Facebook
i slova jsou činy

Satcentrum: Letní večery s Prima MAX na FLIX TV

17. července 2017 11:45

Diváci FLIX TV mohou sledovat nový program Prima MAX, v základním balíčku Dobrá TV. Touto změnou budou jistě potěšeni milovníci filmů. Rozhodnutí zařadit tento kanál do portfolia, bylo založeno na volbě diváků. Diváci v anketě FLIX TV hlasovali o nejžádanější program a Prima MAX se stala jednoznačným favoritem! Společnost FLIX TV neustále pracuje na rozšiřování svých služeb tak, aby vyhovovaly stávajícím i potenciálním klientům.


Prima MAX nabízí skvělý zážitek pro celou rodinu. Podle vysílacího schématu Prima MAX jsou pondělky věnovány lehčímu žánru, tedy komediím. Úterky se nesou v duchu akčních a krimi filmů, zatímco středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládly české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky či již legendární klasiky. V pátek vždy diváky čeká světová filmová klasika. Prima MAX je jediný český kanál, který každý den v prime time vysílá filmy. Letní večery budou pro diváky FLIX TV pestré!

FLIX TV aktuálně nabízí v ČR více jak 100 programů, z toho 31 programů v HD kvalitě. Kdo se nyní rozhodne stát se novým zákazníkem FLIX TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma. Navíc do konce prázdnin mohou noví klienti využít nabídky 6 měsíců za 50% ceny z vybraných služeb.

Stanici Prima MAX naleznou diváci na dočasné pozici č. 37, kde původně vysílala stanice Discovery World. Ta ukončila vysílání v České republice a nadále tak již nebude dostupná.

Pro manuální vyhledávání použijte tyto parametry: 11.094 V 27500 4/5 DVB-S2 8PSK


Zákazníci FLIX TV si mohou vybrat z nabídky dvou základních a dvou prémiových balíčků:

• Dobrá TV za 299 Kč/měsíčně,
• Lepší TV za 399 Kč/měsíčně,
• HBO MaxPak za 279 Kč/měsíčně a
• Aktivní balíček pro dospělé a milovníky sportu za 199 Kč/měsíčně


FLIX TV přijímá objednávky od zákazníků z celé České republiky na telefonním čísle 222 700 807. Každá objednávka může být ale také zadána on-line prostřednictvím internetového obchodu na www.flixtv.cz, a to bez časového omezení. Tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


O FLIX TV:

FLIX TV je soukromý poskytovatel služeb satelitní televize, který vstoupil na český trh v březnu, r. 2016. FLIX TV nabízí lehce pochopitelné, pestré kombinace zábavných TV kanálů všech žánrů s chytrým výběrem, který myslí na každého člena rodiny. Seznam FLIX TV kanálů byl pečlivě vytvořen tak, aby poskytl každému členu rodiny několik možností, od každodenních zpráv, filmů a sportovních kanálů až po nejroztomilejší kanály pro děti. Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice a na Slovensku.


Ing. Klára Obořilová, marketing and content manager, FLIX TV, 17. 7. 2017